Villa nad morzem

Jeżeli szukasz taniego noclegu w Łebie, Tropikana będzie idealnym wyborem miejsca do wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Oferujemy noclegi dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi, wycieczek oraz grup zorganizowanych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Na poziomie dolnej kondygnacji znajduje się restauracja z klubem i recepcją. Można tutaj odpocząć po morskich spacerach jodowych lub wycieczkach rowerowych. Do dyspozycji gości jest również sala bilardowa oraz kawiarnia na parterze, gdzie można posiedzieć i odpocząć ze znajomymi w przestronnym hallu. Oferujemy miłą atmosferę pobytu, profesjonalną obsługę, tanie pokoje gościnne oraz noclegi w Łebie blisko morza. U nas znajdziecie wspaniałe miejsce na romantyczną kolację przy świecach oraz aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie.

Różnorodność atrakcji oferowanych naszym gościom, a także niezapomniana atmosfera sprawia, że pobyt nad morzem w Villi Tropikana stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich pragnących wypocząć oraz zrelaksować się w samym centrum Słowińskiego Parku Narodowego.

Ofertę naszej villi kierujemy zarówno do gości indywidualnych, jak i do zorganizowanych grup turystycznych. Nadmorski krajobraz to idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi, ale także na zorganizowanie spotkania integracyjnego dla firm, konferencji czy szkoleń. Otaczające lasy, jeziora oraz bliskość morza sprawiają, że Villa Tropikana w Łebie jest doskonałą lokalizacją dla wczasowiczów. Dzięki niemu weekend nad morzem może stać się niezapomnianą przygodą.